22 listopada 0

LITTLE BLACK DRESS

Macie w swojej szafie ukochaną "małą czarną"? Bez takiej sukienki się nie obejdzie i z doświadczenia wiem, że im bardziej jest neutralna tym lepiej. Kiedy stajemy przed ciężkim wyborem jak powinnyśmy się ubrać na daną okazję, najczęściej najlepszym rozwiązaniem jest coś klasycznego jak biała koszula, marynarka lub właśnie mała czarna, która ratuje nas z opresji. Moją nową ulubienicą w szafie jest sukienka, która pasuje na niezliczoną ilość okazji od Pola Rudnicki. Wiem, że mogę założyć ją zarówno na wielkie wyjście, jak i na spacer czy zakupy.
Dajcie koniecznie znać czy macie już swoją wybrankę?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Do you have your beloved "little black" in your closet? There's no way without such a dress and I know from experience, that the more neutral it is the better. When we face a difficult choice how we should dress for a given occasion, the best solution is usually something classic like a white shirt, jacket or just a "little black" that saves us from oppression. My new favorite in the wardrobe is the dress from Pola Rudnicki, that suits countless occasions. I know I can wear it both for great events as well as for a walk in the park or shopping.
Be sure to let me know if you already have your own "chosen one".
DRESS & COAT POLA RUDNICKI
SUNGLASSES DITA - SUNLOOX
Sukienka/dress: Pola Rudnicki
Sweter/ sweater: Pola Rudnicki
Okulary/ Sunglasses: DITA / SunLoox
Torebka/bag: Liebeskind Berlin
Buty/shoes: Dr. Martens
Zegarek/watch: Elixa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz!