25 listopada 0

LIKE A SECOND SKIN

Tej jesieni skórę możemy nosić od świtu do nocy. Skórzana marynarka i rozkloszowana spódnica ze skóry dołączają do biurowej szafy. Uwielbiam skórę i nie wyobrażam sobie swojej garderoby bez czarnej klasycznej skóry! Noszę ją na sukienki, na swetry i do spódnicy. Dzisiaj zestawiłam ją z moim ukochanym T-shirtem od Pozerek - moje serce zabiło do niego od pierwszego spojrzenia. Dzisiejsza stylizacja w zestawieniu ze skórzanymi botkami od Nessi oraz szpilkami od Carolina Herrera. Zobaczcie jak można szybko skórzany look na co dzień przekształcić w strój na imprezę, zmieniając jedynie buty.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
This autumn we can wear the skin from sunrise until night. Leather jacket and flared leather skirt join the office wardrobe. I love leather and I can't imagine my wardrobe without black classic leather! I wear it together with dresses, sweater and skirt. Today I put it together with my beloved t-shirt from Pozerki - I felt in love with it from the first look. Today's styling in combination with leather boots from Nessi and high heels from Carolina Herrera. See how fast you can transform your leather look from every day into a party outfit just by changing only your shoes.
T-SHIRT POZERKI
SKIRT | ZARA
SHOES NESSI
Kurtka/jacket: Mango
T-shirt: Pozerki
Spódnica/skirt: Zara
Buty/shoes: Nessi
Szpilki/high heels: Carolina Herrera
Torebka/bag: Liebeskind Berlin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz!