07 czerwca 0

ROMA DRESS

Zwiewne sukienki to idealne rozwiązanie na upalne dni. Letnie wyjazdy coraz bliżej więc zaczynają się poszukiwania odpowiedniej sukienki. Ja już znalazłam tę wymarzoną na lato, w której zakochałam się od razu - nawet zanim ją przymierzyłam 😉więc dzielę się z Wami moim odkryciem. Materiał jest niesamowicie delikatny i przyjemny w dotyku, a do tego to perfekcyjne wykonanie! Białą sukienkę Roma od Pola Rudnicki zabrałam na ostatni wyjazd do Rzymu i całe szczęście, że ją spakowałam bo temperatura sięgała prawie 30 stopni! Uratowała mi życie i mogłam w pełni korzystać z uroków Rzymu. Mocno wycięte plecy i troczki dodają jej jeszcze większego uroku. Uwielbiam takie proste i dobrej jakości projekty!
Koniecznie dajcie znać czy upolowałyście już swoją ukochaną sukienkę na lato?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gauzy dresses are a perfect choice for hot days. Summer trips will soon begin and so it is time to start search for the right dress. I have already found the perfect one for the summer. I love it from the first sight - even before I got to try it on 😉 so I share with you my discovery. The material is incredibly soft and pleasant to touch and perfectly finished! The white dress called Roma by Pola Rudnicki I took on my leatest trip to Rome. Lucky me as I packed it as teperature in Rome reached almost 30 Celsius degrees! It saved my life and so I could fully enjoy the charms of the Rome. Deep cut back and straps give the dress even more charm. I just love such simple but great quality projects!
Be sure to let me know if you have already found your perfect dress for the summer?
DRESS | POLA RUDNICKI

Sukienka/Dress: ROMA Pola Rudnicki
Sandałki/Sandals: Tommy Hilfiger

Place: Roma, Fontanna di Trevi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz!