21 czerwca 0

BLUE & BLUE

Czas na kolejny look prosto z Rzymu - dzisiaj mam dla Was propozycję z niebieskim kolorem w roli głównej. Zwiewna, niebieska sukienka idealnie sprawdza się w upalne dni. Mając na uwadze, że w Rzymie dziennie pokonuje się niezliczone kilometry, niezbędne są wygodne buty żeby móc w pełni odkrywać to magiczne miasto i czerpać z niego jak najwięcej. Ja wybrałam niebieskie "minorki" z Follow me. Do tego koszyczkowa torebka z kolorowymi frędzlami i obowiązkowo słomkowy kapelusz. Moda na torebki koszyczki to jeden z najgorętszych trendów na lato. Stylizacja w sam raz na upalne dni, nie tylko w Rzymie!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
It's time for another look from Rome - today I have a proposal for you with blue color in the main role. Airy, blue dress is ideal for hot days. Bearing in mind that in Rome countless kilometeres are walked, comfortable shoes are a must have to be able to fully discover this magical city and get most out of it. I chose the blue shoes "minorca" from the Follow me. In addition a basked bag with colorful tassels and necessarily straw hat. Fashion for baskets handbags is one of the hottest trends of this summer. This styling is just right for hot days, not only in Rome!
DRESS | AGGI , SHOES | FOLLOW ME
Sukienka/dress: Aggi
Buty/shoes: Follow me 
Torebka/bag: Pepe Jeans
Kapelusz/hat: H&M

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz!