14 czerwca 0

DEEP RED DRESS AS ITALIAN WINE

Kiedy wracam wspomnieniami do Włoch przychodzą mi na myśl pyszne jedzenie i wino - bez tego ciężko jest sobie wyobrazić prawdziwe włoskie wakacje niczym z filmu "Eat, Pray, Love". Kiedy pierwszy raz obejrzałam film z Julią Roberts, Rzym znalazł się na mojej liście miejsc, które muszę zobaczyć. Mogę pokusić się nawet o stwierdzenie, że to za namową Julii wybrałam tym razem właśnie Rzym i jestem oczarowana tym miastem! Całe mnóstwo pięknych, klimatycznych uliczek, zapach pysznego jedzenia unoszący się w powietrzu i moje ukochane gelato - lody są tam w niezliczonej ilości smaków! Wybierając się do Rzymu trzeba naszykować się na piesze wędrówki więc konieczne są bardzo wygodne buty i z racji na wysokie temperatury coś lekkiego i przewiewnego. Ja wybrałam sukienkę od Flamingos - w kolorze włoskiego wina! Wkomponowała się idealnie w rzymski klimat. Do tego obowiązkowo kapelusz, bez którego nie wybieram się w żadną letnią podróż.
Jak głosi słynne powiedzenie "Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu" więc do zobaczenia w Rzymie!
Dajcie znać czy już odwiedziliście to niezwykłe miasto, a może też jest na Waszej liście "must see"?

Ciao!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
When I come back to my memories of Italy, I think of delicious food and wine - without it, it would be hard to imagine true Italian holidays as seen in the movie "Eat, Pray, Love". When I saw this film with Julia Roberts for the first time, Rome appeared on my list of places that I had to see. I can even say, that it was because of Julia that I chose Rome this time and I am charmed by this city! There is plenty of beautiful, climatic streets, smells of delicious food flooting in the air and my beloved gelato - ice cream are there in countless flavors! When choosing to go to Rome you must be ready for long walks, so be sure to take very comfortable shoes and due to high temperatures also something light and airy. I chose a dress by the Flamingos - in color of Italian red wine! It blends in perfectly with the Roman atmosphere. For this obligatory a hat, without which I do not go on any summer journey.
According to an old saying "All roads lead to Rome" so see you in Rome! Let me know if you have already visitied this amazing city or maybe it is on your "must see" list?

Ciao!
DRESS | FLAMINGOS (opening soon)

Sukienka/dress: Flamingos (opening soon)
Buty/Shoes: Vince Camuto
Torebka/Bag: Mango
Okulary/Sunglasses: Quay
Kapelusz/Hat: H&M

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz!