23 czerwca 0

ALTERNATIVE TO A DRESS

Według światowych trendów, kombinezon w sezonie wiosna-lato 2018 to prawdziwy must have w szafie. W wersji eleganckiej ze szpilkami z powodzeniem zastąpi sukienkę na przyjęciu czy weselu, a z wygodnymi sneakersami lub płaskimi sandałami stworzy letni look. Ja postawiłam na czerwony kombinezon z szerokimi nogawkami i dekoltem w literę V. Tak naprawdę to od zawsze byłam wielką fanką kombinezonów. Nie zawsze mam ochotę na sukienkę i wtedy najchętniej sięgam po takie alternatywne rozwiązanie.
A Wy, którą wersję wybieracie - zmysłową elegancję czy letni look?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
According to global trends the suit in the spring-summer season 2018 is a real must have in the wardrobe. The elegant version with heels will successfully replace a dress at the party or wedding and with comfortable sneakers or flat sandals will create a summer look. I put on a red coverall with widge legs and V- neckline. In fact, I've always been a huge fan of overalls. I don't always want to wear a dress and then I prefer this alternative solution.
And you, which version do you choose - sensual elegance or summer look?
OVERALLS | AGGI

Kombinezon/overalls: Aggi
Buty/shoes: Carolina Herrera
Kolczyki/earrings: H&M

Place: Roma, Piazza di Spagna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz!