08 kwietnia 0

DANCING IN THE MOONLIGHT

Znacie to uczucie wolności i pełni szczęścia, które najczęściej towarzyszy nam podczas podróży? Takie chwile w życiu pamiętamy najlepiej. Ja na pewno zapamiętam to, które towarzyszyło mi podczas tego pięknego zachodu na plaży w Algarve. Wiatr we włosach, kolory na niebie, które są tak niesamowite, że aż wydają się nierealne. Z jednej strony zachodzące słońce, którego poświata odbija się na brzegu oceanu, a z drugiej strony już piękny księżyc w pełni. Prawdziwa magia!

Słyszałam wiele o wybrzeżu Algarve ale to przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Te niesamowite klify, które raz pokazują nam się w całej swej okazałości, a raz chowają się głęboko w falach oceanu. To samo miejsce każdego dnia potrafi być zupełnie inne, niemalże nie do poznania.

Nie pamiętam już kiedy ogarniałaby mnie tak niesamowita energia! Do tego stopnia, że po "tańcu w świetle księżyca" ocean skusił mnie kąpielą. Na szczęście miałam na sobie body, które posłużyło mi tym razem jako kostium. Mówiłam Wam już że zakochałam się w uniwersalności body?
Już nie wyobrażam sobie garderoby bez nich. Mam w swojej szafie kilka modeli i noszę je zarówno do jeansów, szortów, pod marynarkę i jak widać świetnie sprawdzają się również na plaży.

Uciekam cieszyć się kolejnym niesamowitym i niepowtarzalnym portugalskim zachodem słońca.

Dajcie koniecznie znać czy już mieliście okazje odwiedzić to magiczne miejsce, jakim jest wybrzeże w Algarve?
JEWELLERY  MOKOBELLE
BODYSUIT SAINT BODY
Body/Bodysuit: Saint Body
Biżuteria/Jewellery: Mokobelle

WATCH THE VIDEO 👇

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz!