07 grudnia 0

FIRST WINTER LOOK IN BUDAPEST

Pierwsze naprawdę zimne dni już za nami, a co gorsza kolejne przed nami! Nie wiem jak Wy ale ja zdecydowanie wolałam tę piękną złotą jesień, która mogłaby trwać aż do wiosny.
A tymczasem mam dla Was pierwszą zimową stylizację.
Podczas ostatniego wyjazdu do Budapesztu parka okazała się niezastąpiona.
Liczyłam, że temperatura będzie jeszcze wyższa, a tak naprawdę chyba usilnie odpychałam w myślach nadciągającą zimę.
Od kilku sezonów kurtka parka to zimowy i jesienny klasyk.
Cenimy ją sobie za praktyczność i wygodę. To chyba jeden z chętniej kupowanych modeli kurtek, bez względu na obowiązujące trendy. Osobiście uwielbiam je za to, że parki mają wojskowy styl, do którego mam słabość już od dziecka. W wieku 4 lat dostałam od rodziców komplet moro, którego nie chciałam zdejmować nawet do spania. Od tego czasu rzeczy w militarnym stylu zawsze chętnie goszczę w swojej szafie.

Parka z Goodlookin, świetnie sprawdza się podczas wyjazdów i zmian klimatu. Po odpięciu podpinki kurtka może służyć również wiosną i jesienią.
W dzisiejszej stylizacji zestawiona z czarnymi spodniami i swetrem oraz dodatkami w kolorze ciemnej czekolady. Rękawiczki od Napo gloves, które chronią dłonie przed zimnem, a jednocześnie dzięki technologii touchscreen pozwalają w pełni korzystać z telefonu komórkowego. Torebka Couch w bardzo podobnym odcieniu czekolady.
Okulary Dita stanowią wyrazisty dodatek i uzupełnienie tej stylizacji.

Tym razem w Budapeszcie byliśmy tylko na chwilę ale zrobił na mnie ogromne wrażenie. Oczami wyobraźni widziałam jak pięknie musi tam być podczas Sylwestra!
Kurtka/jacket: Goodlookin
Sweter/sweater: Joseph Janard
Spodnie/trousers: 2nd one
Okulary/ eyewear: Dita - Sunloox
Rękawiczki/gloves: Napo gloves
Torebka/bag: Coach
Naszyjnik/necklace: Sotho
Buty/shoes: Dr. Martens

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz!