30 sierpnia 0

#GenerationGO

W dzisiejszych czasach większość z nas jest w ciągłym ruchu i pędzie. Nie boimy się podejmowania nowych wyzwań, idziemy po swoje do celu. Można by pokusić się na stwierdzenie, że określenie GenerationGO idealnie określa współczesną płeć piękną, nie słabą lecz niezwykle silną i zdeterminowaną! Takie w moich oczach są nowoczesne kobiety!

Na własnym przykładzie wiem, że wystarczy po coś sięgnąć i bardzo tego chcieć żeby to dostać - "GO take it all". Ta myśl towarzyszy mi na co dzień niezależnie od charakteru wyzwań z jakimi idzie mi się mierzyć.
Oczywiście każda taka droga nie jest łatwa i wymaga od nas wielu poświeceń ale warto ;)
W swojej karierze zawodowej przechodziłam kilka etapów, od pracy jako modelka i udziału w konkursach piękności, poprzez pracę w korporacjach, aż do bycia influenserką fashion i zagorzałą podróżniczką. Patrząc z perspektywy czasu wiem, że nie można stać w miejscu, trzeba być w ciągłym ruchu i iść na przód! A przynajmniej ja tak mam, że tylko wtedy czuję, że biorę z życia to co najlepsze.

Dzięki podróżom zawsze odkrywam coś nowego i niepowtarzalnego - "GO travel"bo kocham podróżować. Uwielbiam poznawać nowe miejsca i kultury, które są dla mnie inspiracją i dają mi możliwość spojrzenia na świat z szerszej perspektywy. Każdy przebyty kilometr to kolejne, niezapomniane wspomnienia.
Odkrywanie nowych miejsc to dla mnie jednocześnie obserwowanie lokalnych trendów. Często dobierając swoje stylizacje łapię się na tym, że zainspirowała mnie do tego jakaś kobieta na drugim końcu świata. To dla mnie największe bogactwo móc korzystać z energii, którą oferuje nam świat i dzielą się z nami inni ludzie.


Nie wspomnę też o tym, że podróżowanie to świetna okazja na zakup niepowtarzalnych perełek do swojej szafy ;)

Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w międzynarodowej kampanii #GenerationGo łączącej kobiety na całym świecie. W końcu my współczesne kobiety musimy trzymać się razem i myślę, że w każdej z nas drzemie olbrzymia, wręcz nieograniczona energia do działania.
SUITCASE AND BACKPACK SAMSONITE
Koszula/ shirt: Ralph Lauren
Spodnie/trousers: Please
Buty/shoes: Marc O'Polo

Walizka i plecak/ suitcase and backpack: Samsonite


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz!