15 stycznia 0

WINTER VIBES

Dzisiaj jeszcze w zimowym klimacie! Wracam wspomnieniami do Zakopanego. Mam bardzo duży sentyment do tego miejsca więc tradycyjnie raz w roku tam jeździmy. Tym razem zatrzymaliśmy się w Nosalowskim Wypasie. To niezwykle klimatyczne domki w alpejskim stylu. Miejsce pełne historii i pasji! Na miejscu przywitała i ugościła nas niezwykła gospodyni Małgosia, zarażając nas każdego dnia swoim optymizmem! Już nie możemy się doczekać kiedy pojedziemy ponownie do Zakopanego wypocząć na pełnym wypasie!
Po tylu miesiącach spędzonych w ciepłych krajach, nie mogłam się doczekać śniegu i spaceru po górach! Na takie warunki idealnie sprawdzają się moje ukochane Moon Boot. W tym sezonie postawiłam na czarne klasyki. Model ten jest zarówno stylowy, ciepły i bardzo wygodny! A przy tym łatwo go zestawić nawet z tak wzorzystymi leginsami.
Leginsy stonowałam gładkim golfem w kolorze ecru, a na golf założyłam ciepłą kamizelkę. Dobrałam do tego futrzane nauszniki i rękawiczki, które skomponowały się z czarnymi Moon Bootami. W górach stawiam na wygodę i luz więc zamiast torebki założyłam nerkę.
VEST BERRY FURS
SHOES MOON BOOT / MIVO
TURTLENECK | POLA RUDNICKI
BELLY BAG | BERRY FURS
LEGGINGS | H&M 

Vest/kamizelka: Berry Furs
Turtleneck/golf: Pola Rudnicki
Leggings/leginsy: H&M
Shoes/buty: Moon Boot / Mivo
Belly bag/nerka: Berry Furs
Earmuffs/Nauszniki: H&M

Jeżeli chcecie odpocząć na pełnym wypasie to koniecznie odwiedźcie  Nosalowski Wypas!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz!