30 maja 0

FLOWERY MAXI DRESS

Dzisiejsza stylizacja to kolejna propozycja z mojej ukochanej Sewilli. Dopiero co wróciliśmy, odwiedzając ją już drugi raz w przeciągu 2 miesięcy, a ja najchętniej spakowałabym się i pojechała tam ponownie! Jeżeli jeszcze nie byliście to gorąco Wam polecam odwiedzić to cudne miasto. No właśnie apropos gorąca! Sewillę najlepiej zwiedza się poza sezonem. Teraz zaczęły się już tam upały i ciężko jest cały dzień spędzić na nogach odkrywając to miasto. Dlatego najlepiej zaplanować wypad tam na wiosnę lub jesienią.
Wracając do mojej stylizacji - wybrałam letnią, przewiewną sukienkę od Triples w połączeniu z wygodnymi, letnimi klapkami Gant. Sewilla już teraz przywitała nas wysokimi temperaturami, więc taki strój sprawdził się idealnie. Przyznam się, że ciężko jest mi sobie wyobrazić wakacyjny wyjazd bez kwiecistej, romantycznej sukienki. 
A Wy dopiero zaczynacie poszukiwania letniej sukienki czy macie już swoje ukochane sukienki w szafie?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Today's stylization is another proposal from my beloved Sevilla. We have just returned, visiting the city already for the second time within two months, and I would like to pack and go there again! If you have not yet been here, I strongly recommend you to visit this wonderful city. Well, talking about heat!. Sevilla is best to be visited off-season. Now it begun to be very hot over there and it might be quite hard to spend all your day on feet discovering this city. Therefore it is best to plan a trip there in the spring or autumn.
Coming back to my stylization - I chose a summer, airy dress by Triples, combined with comfortable, summer Gant's flip-flops. Sevilla has already welcomed us with high temperatures, so this outfit worked out perfectly. I admit, that it is hard for me to imagine a summer trip without flowery, romantic dress.
What about you? Have you started search for your summer dress or maybe you already have one in your wardrobe?
DRESS TRIPLES
SHOES | GANT/MIVO
Dress/sukienka: Triples
Buty/shoes: GANT / Mivo
Torebka/bag: Boho Swing

KOD RABATOWY 20% na zakupy w sklepie MIVO specjalnie dla Was na hasło "AWIZENTAL20". Na Waszą prośbę przedłużony do końca czerwca 2019, na zamówienia powyżej 50 zł i nie nalicza się na produkty objęte promocją. Enjoy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz!