08 lipca 0

PINK MOOD with NA-KD

Dzisiaj zabieram Was ponownie w podróż na moje ukochane "Kanary". Jak pewnie już zauważyliście uwielbiam to miejsce i mogę pokusić się nawet o stwierdzenie, że jest to moje miejsce na ziemi - przynajmniej na razie 😉. Jeżeli macie czasami chęć uciec na inną planetę to polecam wycieczkę na Lanzarote! Jej wulkaniczny krajobraz i liczne stożki wulkaniczne przyczyniły się do określania wyspy mianem księżycowej. Nie brakuje tam jednak pięknych plaż! Tereny pokryte wystygłą lawą sąsiadują z turkusem oceanu i niemalże białym piaskiem. Trzeba to zobaczyć na własne oczy!
A ja podziwiam uroki wyspy przez różowe okulary! Dzisiejsza stylizacja jest zdecydowanie w klimacie LOVE PINK! Różowa letnia sukienka od NA-KD w połączeniu z okularami w kształcie serc, na tle niezliczonej ilości kłódek miłości.
Marka NA-KD nareszcie zawitała do Polski! Uzupełnieniem stroju jest modny w tym sezonie niebanalny drewniany koszyk!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Today I'm taking you back on a journey to my beloved Canary Islands. As you've probably noticed, I love this place and I can even say that this is my place on earth - at least for now 😉. If you sometimes have the desire to escape to another planet, I recommend a trip to Lanzarote! It's volcanic landscape and numerous volcanic cones contributed to determing the island as a lunar one. However, there are beautiful beaches there! Areas covered with dried up lava adjacent with the turquoise ocean and almost white sand. You have to see it with your own eyes!
And I admire the beauty of the island through pink glasses! Today's stylization is definitely in the LOVE PINK climat! Pink summer dress form NA-KD in combination with heart-shaped glasses, against the background of countless padlocks of love.
The NA-KD brand has finally arrived in Poland. The outfit is complemented by very fashionable in this season and an unusual wooden basket!
DRESS | NA-KD , BAG | TOPSHOP

Sukienka/dress: NA-KD
Torebka/bag: Top Shop
Sandały/sandals: Tommy Hilfiger
Okulary/eyewear: H&M

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz!