12 lutego 0

VALENTINE'S STYLIZATION #1


Walentynki coraz bliżej, a Wy zastanawiacie się w co się ubrać? Z doświadczenia wiem, że lepiej zaplanować to z wyprzedzeniem żeby nie spóźnić się na randkę z ukochanym w walentynkowy wieczór. 😉 Moja dzisiejsza stylizacja prosto z garderoby. W tym roku postanowiłam wybrać kilka różnych stylizacji na tę okazję. Pierwsza z nich to połączenie czarnej półprzeźroczystej bluzki z bardzo dopasowaną spódnicą z wysokim stanem. Bardzo kobiece połączenie! Do tego lakierowane szpilki na bardzo wysokim obcasie - dodają szyku i wydłużają nogi. 😉 Jak Wam podoba się moja pierwsza walentynkowa propozycja?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Valentine's Day is coming. Are you wondering what to wear? I know from experience that it is better to plan ahead in order not to be late for a date with beloved on the Valentine's evening. 😉 My contemporary stylization straight from the wardrobe. This year I decided to choose several different looks for this occasion. The first one is a combination of a black transparent shirt with a very fitted high-waist skirt. A very feminine combination! In addition, varnished high heels - adds style and lengthen legs. 😉 How do you like my first Valentine's Day stylization?


Bluzka/ Shirt: Alessandro Dell Acqua
Spódnica/Skirt: Zara
Buty/ Shoes: Hugo Boss

Kwiaty/Flowers: Rose du Château
Makeup & hair: Karolina Górecka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz!