04 grudnia 0

FUR & SNOW


Zima zbliża się do nas wielkimi krokami. Pierwsze opady śniegu już za nami i z tej okazji mam dla Was propozycję zimowej stylizacji. W tym roku początki zimy miałam okazje podziwiać w Zakopanem. Lepszej pogody nie mogłam sobie wymarzyć!

Dlaczego akurat w Zakopanem? O tym już niedługo powiem więcej. Wyjawię tylko, że to nowy projekt, który mam nadzieję przypadnie Wam do gustu.
A skoro już znalazłam się w tak pięknym miejscu, to musiałam skorzystać z tej okazji i przygotować dla Was stylizację w górskiej, zimowej scenerii.

Podczas takich wypraw stawiam przede wszystkim na komfort, tak więc zdecydowałam się na wyjątkowo ciepłe i wygodne buty Emu.
Jak już pewnie zauważyłyście, bardzo lubię sportowo-elegancki styl, na który stawiam również w tej stylizacji. Przełamanie stanowi tu krótkie futerko, z dużym kapturem. Jestem wielką fanką takich kapturów! Wiele z nas myśli, że nawet sztuczne futerko wpisuję się tylko w eleganckie stylizacje. Tymczasem można je nosić zarówno w wersji bardzo eleganckiej, jak i sportowej w połączeniu ze śniegowcami czy trampkami.

Pozostałą część mojego stroju stanowi czarny klasyczny golf Carolina Herrera i leginsy z wysokim stanem. Jest to idealna baza do różnych stylizacji, a przy tym zarówno wygodna i ciepła.
P.S. spokojnie, futerko nie jest naturalne choć w dotyku bardzo przyjemne. 😉


Futerko Zara
Golf Carolina Herrera
Leginsy Zara
Buty EMU
Kolczyki Nayla

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz!