23 grudnia 0

CHRISTMAS SKIRT BY MARC CAIN


Pewnie tak jak ja, nadal jesteście w gorączce świątecznych przygotowań ale nie możemy zapomnieć w tym czasie o sobie i o swoim dobrym samopoczuciu. Pomoże nam w tym dobry ubiór i trochę odpoczynku. Święta to czas kiedy mamy okazję spotkać się z bliskimi i nadrobić zaległości. W tym czasie chcemy aby wszystko było idealne - choinka, nakrycie stołu, prezenty. Zależy nam również na tym żeby wyglądać wyjątkowo i często pojawia się dylemat co na siebie włożyć dlatego przychodzę do Was dzisiaj z małą świąteczną inspiracją. Wybrałam klasyczne i jednocześnie bezpieczne kolory. Moją ukochaną już spódnicę w jelonki od Marc Cain połączyłam z czarnym golfem Carolina Herrera. Spódnica zrobiła na mnie ogromne wrażenie i po raz kolejny przekonałam się o doskonałym wyczuciu tego projektanta.
Do tego czarne lakierki na szpilce i kopertówka z kolorowym frędzlem.
Mam nadzieję, że podoba Wam się mój wybór świątecznego stroju?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Probably same as me, you are still in a fever of Christmas preparation. But at that time, we cannot forget about ourselves and our well-being. A good dress and some rest will help us with that. Christmas is the time when we get a chance to meet and catch up with our loved ones. At this time, we want everything to be perfect - a Christmas tree, table setting, gifts. We also want to look special and often face a dilemma about what to wear. That is why I come to you today with a little Christmas inspiration. I chose classic and at the same time safe colors. I have combined my beloved maroon skirt from Marc Cain with black turtleneck sweater from Carolina Herrera. The skirt made a huge impression on me and once again I became convinced of the perfect sense of this designer. To this a black patent leather on a heel and clutch bag with a colorful fringe.
I hope you like my choice of Christmas outfit?

Golf Carolina Herrera
Spódnica Marc Cain
Buty Hugo Boss
Zegarek Elixa
Okulary GF Ferre

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz!